(pn-pt 10-18 / sob 9-13)
Zadzwoń 661 120 161

oferta sportis


                                                                  

Czym jest #SPORTis?

PURE GREEN BRANDS to producent naturalnych certyfikowanych kosmetyków. Ich siedzibą jest alpejski Inzbruk w Austrii. To Alpy są dla nich inspiracją w formułowaniu kosmetyków. Tyrolska woda źródlana i alpejskia roślinność to podstawowe składniki ich produktów.

#SPORTis jest nowoczesną linią kosmetyków stworzoną przez PURE GREEN BRANDS dla potrzeb sportowców i osób aktywnych. Zainspirowały nas miliony ludzi, którzy regularnie uprawiają jakąś dyscyplinę sportu: wymagają naturalnych kosmetyków wysokiej jakości, wydajnych, odświeżających i wygodnych w użyciu.

Opakowania produktów #SPORTis zostały zaprojektowane tak, aby pasować do każdej sportowej torby. Kosmetyki są wielofunkcyjne - dzięki temu nie potrzebujecie wielu różnych produktów.

Kupując tylko 3 produkty #SPORTis nie tracicie czasu na zbędne decyzje. Po prostu bierzecie ten, którego właśnie potrzebujecie – dzięki temu koncentrujecie się tylko na sporcie. Zaufajcie wiedzy #SPORTis – po skończonym treningu na pewno użyjecie właściwego produktu.
 

Dlaczego #?

# lub hashtag jest coraz częściej używany w mediach społecznościowych, szczególnie na twitterze, w instagram i pinterest. Zdecydowaliśmy, że stworzymy pierwszą społecznościową markę kosmetyków – to oznacza, że i Wy będziecie jej  właścicielami. Nie sponsorujemy żadnych globalnych gwiazd – Wy jesteście gwiazdami #SPORTis – prosimy, abyście podzielili się z nami przemyśleniami: czym jest dla Was sport, wysłali zdjęcia lub filmy o Waszych sportowych osiągnięciach. Chcemy razem świętować wszystkie Wasze sportowe wyczyny!
 
Etyka
Uważamy, że genetycznie modyfikowane organizmy nie zostały jeszcze zbyt dobrze poznane, dlatego nie używamy w naszych produktach składników GMO.
Zaczęliśmy produkować kosmetyki ponieważ chcieliśmy używać produktów bez składników zwierzęcych i nie testowanych na zwierzętach – możecie być pewni, że nasze produkty są przyjazne dla zwierząt.
Pracując z nieprofesjonalnymi modelkami i używając naturalnych, niepozowanych oraz nieretuszowanych zdjęć, zaangażowaliśmy się w promowanie rzeczywistego i pozytywnego wizerunku ludzkiego ciała.
 
Naturalnie certyfikowane
Wszystkie kosmetyki # SPORTis są certyfikowane jako kosmetyki naturalne przez Natrue.org – to jeden z najbardziej restrykcyjnych certyfikatów w Europie. Jako zapaleni sportowcy i przyjaciele naszej planety zauważyliśmy, że w sklepach brakuje naturalnych kosmetyków dla sportowców. Dla nas to sensowne aby chronić środowisko naturalne, w którym uprawiamy sport. Jak to zwykle bywa potrzeba jest matką wynalazku. Dlatego stworzyliśmy nowoczesne, naturalne produkty, które będą skutecznie pielęgnować skórę narażoną na ekstremalne warunki atmosferyczne i kontuzje – czyli taką jak Wasza!
 

Imprezy sportowe i zawody
#SPORTis wspiera amatorskie zawody sportowe – jesteśmy zwolennikami uprawiania sportu już od dziecka.  Szukamy mini klubów sportowych, które promują aktywność sportową i zdrowy styl życia wśród dzieci.