(pn-pt 10-18 / sob 9-13)
Zadzwoń 661 120 161

oferta go home

               
                                                                                                                                                                                                                          

Pure Green Brands – kim jesteśmy?

Produkujemy naturalne certyfikowane kosmetyki w sercu austriackich Alp w Tyrolu. Wszystkie nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian. Nie używamy w swoich kosmetykach składników genetycznie modyfikowanych (GMO). Wszystkie nasze kosmetyki powstają na bazie tyrolskiej wody źródlanej z pobliskich gór.

 
 
GO&HOME
Codziennie lubimy czuć się lekko i świeżo. Bez względu na to gdzie jesteśmy – w podróży czy w domu – ten kompaktowy zestaw naturalnych certyfikowanych kosmetyków spełni Wasze potrzeby. Zaprojektowaliśmy Wasz czas i przestrzeń tak aby w 1 produkcie zamknąć 2 funkcje kosmetyku. Wszystkie produkty oferujemy w małych podręcznych tubkach do podróży oraz w dużych tubach do użytku domowego – gdziekolwiek jesteście możecie korzystać z naturalnych certyfikowanych kosmetyków.
 
Produkty dostępne są w przenośnych tubkach GO 30ml i rodzinnych tubach HOME 150ml.
 
Wszystkie produkty GO&HOME są certyfikowane przez Natural Cosmetics by Natrue.org – posiada on najbardziej restrykcyjne w Europie kryteria oceny dla kosmetyków naturalnych.
 
To sprawia, że nasze produkty świetnie nadają się dla całej rodziny.
 
Naszym zdaniem genetycznie modyfikowane organizmy nie zostały jeszcze zbyt dobrze poznane, dlatego nie stosujemy w naszych kosmetykach składników GMO.
 
Zaczęliśmy produkować nasze kosmetyki ponieważ nie chcieliśmy używać produktów ze składnikami zwierzęcymi i testowanych na zwierzętach – możecie być pewni, że nasze kosmetyki są przyjazne dla zwierząt.
 
Pracując z nieprofesjonalnymi modelkami i używając naturalnych, niepozowanych i nieretuszowanych zdjęć, zaangażowaliśmy się w promowanie rzeczywistego i pozytywnego wizerunku ludzkiego ciała.
 
GO&HOME jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Pure Green Brands GmbH – mamy nadzieję, że spodoba Wam się pomysł na kosmetyki GO&HOME.