(pn-pt 10-18 / sob 9-13)
Zadzwoń 661 120 161

O nas

Sklep monoi tiara natural cosmetics to wyłączny dystrybutor na polskim rynku certyfikowanych bio kosmetyków:

Lenz Naturpflege (Niemcy), Bio-Logical (Francja), GO&HOME, #SPORTis, (Austria), Deo Crystal (Włochy).
       

 

       

Sklep monoi tiara natural cosmetics / naturalne kosmetyki / powstał z zamiłowania do natury i zdrowego trybu życia. Wierzymy, że dbałość o środowisko naturalne, własne ciało i zdrowie  to dzisiaj nie tylko moda, ale sposób życia i konieczność. Dlatego w sklepie monoi tiara natural cosmetics oferujemy kosmetyki naturalne. Do ich produkcji wykorzystuje się substancje naturalne, w dużej części pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nie zawierają one substancji przemysłu petrochemicznego, syntetyków, ekstraktów z roślin modyfikowanych genetycznie, testowanych na zwierzętach. Bio kosmetyki wyprodukowano zgodnie z zasadą Fair Trade i umieszczono w opakowaniach biodegradowalnych lub z recyclingu.

 

 

W sklepie monoi tiara natural cosmetics realizujemy dwa cele:

Po pierwsze – nie szkodzić. To dość szerokie pojęcie i dotyczy ono wielu aspektów naszego życia. Nie chcemy zachęcać ludzi do kupowania i stosowania produktów, które szkodzą zdrowiu, przyczyniają się do wielu dolegliwości i chorób oraz degradują środowisko naturalne.

 

 

Po drugie – edukacja. Dla nas ważne jest, aby konsumenci świadomie podejmowali decyzje o zakupach. Szczególnie odnosi się to do kosmetyków i żywności. Dlatego w swojej pracy staramy się przekazywać klientom wiedzę na temat kosmetyków naturalnych – o ich składnikach i wpływie na skórę, włosy oraz cały organizm. Namawiamy ich, aby w trakcie zakupów zwracali uwagę na etykiety produktów, aby zadawali sprzedawcom pytania o zastosowanie i działanie na skórę składników zawartych w kosmetykach.

Zapraszamy do naszego sklepu monoi tiara natural cosmetics w Cieszynie
oraz na www.monoitiara.pl