(pn-pt 10-18 / sob 9-13)
Zadzwoń 661 120 161

bio logical

                Dołączcie do naszej nowej Rewolucji Francuskiej!

 

Jesteśmy grupą paryżan, która lubi się dzielić z innymi. Jesteśmy miłośnikami wina - kochamy wina ekologiczne, świeże organiczne produkty spożywcze i naszych wspaniałych przyjaciół, z którymi możemy się tym wszystkim podzielić! Wiemy, że od natury otrzymujemy te wspaniałe produkty, które „zasilają” nasz organizm od środka. Dlatego wymarzyliśmy sobie, że stworzymy linię kosmetyków z naturalnych składników, które odżywią nas od zewnątrz. Potem wprowadziliśmy nasze marzenia w czyny.

 

Ustaliliśmy dla naszych kosmetyków kilka fundamentalnych zasad: MUSZĄ być zrobione ze składników organicznych i naturalnych; MUSZĄ być skuteczne i łatwe do zastosowania; MUSZĄ być przystępne cenowo; nie mogą być zbyt złożone i zabierać zbyt dużo czasu w użyciu; MUSZĄ sprostać indywidualnym potrzebom; nie mogą być szkodliwe dla środowiska i nie mogą być testowane na zwierzętach; MUSZĄ wyglądać nowocześnie, modnie; MUSZĄ być dobrej jakości i odzwierciedlać nasz gust estetyczny.

 

I tak powstał Bio-Logical! Wiemy, że najlepsze rezultaty na skórze dają proste składniki naturalne - wierzymy, że czasami prostota jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem! Jako paryżanie poważnie traktujemy pielęgnację skóry i rozumiemy, że to zobowiązanie na całe życie –  ale to nie musi być uciążliwe, może być przyjemne i łatwe. Rozumiemy również, że zauważalne pozytywne efekty można osiągnąć poprzez długotrwałe używanie naturalnych produktów bez konieczności stosowania metod, które uszkadzają skórę tak jak inwazyjne zabiegi kosmetyczne lub  operacje chirurgiczne (Nie dla igły! Nie dla bólu!).

 

Otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat ECOCERT aby zapewnić Was, że nasze produkty spełniają normy dotyczące kosmetyków organicznych i nie są testowane na zwierzętach, a nasze opakowania są biodegradowalne lub podlegają recyclingowi.

Jeśli wyznajecie tę samą filozofię i ekologiczne podejście do życia, które zagwarantuje skórze szczęście i zdrowie,  dołączcie do naszej nowej Francuskiej Rewolucji w pielęgnacji!